Doradztwo w produktach AGD/ RTV/ Ratach 0 %

Przychodzi taki czas, kiedy ulubione produkty użytku codziennego przestają sprawnie działać i trzeba je wymienić, kupując nowy model. Wówczas nasuwają się różne pytania. Jaki sprzęt będzie odpowiedni? Jak zrobić zakupy na raty i jak uzyskać raty zero procent? W tym celu wystarczy skorzystać z usług psychologa biznesu, który pokaże, jak wygląda analiza produktu, jakie zalety i wady ma dany artykuł oraz na jakie marki premium warto zwrócić uwagę.

Analiza Produktu

W ostatnich czasach rynek AGD/RTV i elektroniki użytkowej coraz bardziej się rozwija. Wpłynęła na to między innymi pandemia, w której przejście na zdalną pracę i naukę wymagało posiadanie dobrego sprzętu. Analiza produktu potwierdza, że ceny są decydującym czynnikiem dla kupujących produkty RTV i AGD. Porównanie ofert pomiędzy sprzedawcami jest proste – należy tylko znać nazwę odpowiedniego modelu, żeby otrzymać listę ofert różnych sklepów. To, na który z nich klient się zdecyduje, zależy często od ceny. W dodatku oprócz przedziału cenowego warto jeszcze ustalić funkcje i parametry, które powinien spełniać dany produkt.

Marki Premium – Czym się Charakteryzują?

Co to jest marka premium? Są to przede wszystkim produkty wysokiej klasy oraz dobrej jakości. Producenci marek premium ciągle inwestują w rozwój swojej produkcji. Ponadto oferują  dłuższe gwarancje na swoje produkty niż na inne artykuły.

Zakupy na Raty – Czy to Opcja dla Każdego?

Kupowanie na raty pozwala dokonać zakupu i spłacić pożyczoną kwotę w comiesięcznych ratach. Działa to jeszcze prościej niż można sobie wyobrazić. Zakupy na raty pozwalają nam zawrzeć umowę ratalną w sklepie fizycznym z doradcą lub bez wychodzenia z domu. Zakupy na raty, to rozwiązanie dla osób, które spełniają określone wymagania. Nie wiesz, czy się do nich zaliczasz? Nic nie szkodzi! W tej kwestii pomoże psycholog biznesu!

Raty Zero Procent

Czym są raty zero procent? Jest to nic innego jak kredyt ratalny, który polega na dokonaniu zakupu dowolnego produktu w sklepie z możliwą sprzedażą ratalną. Wówczas spłaca się koszt zakupu w ratach miesięcznych, bez żadnych odsetek. Oferta raty zero procent jest zazwyczaj ograniczona czasowo oraz ilością sztuk.

Podsumowując, powinieneś skorzystać z doradztwa w produktach AGD/RTV oraz rat zero procent, jeżeli:

  • Chcesz dokonywać zakupów bez wydawania własnych i dodatkowych środków.
  • Zależy Ci na oszczędnościach finansowych.
  • Chcesz zacząć kupować więcej produktów z ratami 0% i mieć większe możliwości zakupowe.
  • Nie chcesz przegapić specjalnych promocji.
  • Chcesz zmniejszyć obciążenia budżetu przez jednorazowy wydatek.


Na podstawie bieżącego researchu doradzę, jakie sprzęty warto kupić i które produkty są warte uwagi, w indywidualnych przypadkach

Polecane przeze mnie sprzęty AGD, jak i wszystkie pozostałe produkty, są niezależne. Nie mam z nimi żadnej współpracy i nie są jakkolwiek sponsorowane. Myślę o osobach z każdym budżetem, dlatego rozpatruje najlepsze wyjścia w różnych kategoriach. Dzięki tej usłudze nie stracisz czasu, poszukując profesjonalnych urządzeń AGD, a jedynie zyskasz najlepsze produkty na lata!


Doradzę, jak rozłożyć płatności i kiedy warto wybrać tę opcję, aby zakupy były zadowalające

Z pewnością nie raz proponowano Ci sprzedaż ratalną. Stanowi ona coraz bardziej popularną formę zakupów, z której korzystają zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne.

Co może nam dać kupowanie na raty? Możliwość nabycia produktu, na który w danej chwili nie mamy pieniędzy, a jest nam niezbędny. 

Jeżeli regularnie planujesz budżet i co miesiąc sporządzasz listę wydatków, ale dobrze wiesz, że czasem pojawiają się tzw. nieprzewidziane płatności. W takiej sytuacji zakup na raty wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. 

Jak mądrze to rozplanować, i jakie jeszcze sytuacje mogą być dobrym wyjściem w kontekście zakupów na raty? Tego właśnie Cię nauczę!


Sprawdzę, czy dane raty 0% faktycznie się opłacają, oraz jak można je wykorzystać na swoją korzyść

Wyjaśnię Ci dokładnie: co to raty 0 procent i jak działają? Dowiesz się jaki haczyk może na Ciebie czyhać w popularnych reklamach i ofertach, oraz na co najczęściej nabierają się klienci. Doradzę Ci jak rozgryźć problem i podjąć odpowiednią decyzję, czy jak nie dać się oszukać sprytnym chwytem marketingowym banku.

Raty 0% nawet bez ukrytych kosztów nadal są skutecznym zabiegiem marketingowym, chętnie stosowanym przez sklepy i banki. Warto pamiętać i wziąć sobie do serca popularny slogan: “Jeśli produkt jest bezpłatny, to ty jesteś produktem”.


Podpowiem, które marki premium są warte swojego zaufania, oraz kiedy najlepiej się na nie zdecydować

Podpowiem Ci, które marki są naprawdę godne zaufania, dlaczego warto zdecydować się na wybór produktów premium, a kiedy odpuścić sobie “słynny znaczek”. Wybierając się na zakupy odzieżowe, warto pamiętać, że dobre ubrania to jakość, która przetrzyma kilka sezonów. Mimo wszystko projektanci tworzący ubrania premium potrafią przewidzieć co będzie ponadczasowe i modne

Jakie ubrania premium warto mieć w szafie? Pragnę Ci pokazać, że wyprzedaż nie jest jedyną formą sprzedaży, a cena nie zawsze powinna stanowić główny powód Twojego wyboru. 

„Jeżeli konkurencji jest zbyt dużo, to znaczy, że istnieje świetny potencjał do zagospodarowania jego części dla siebie”.

-Lolson Zawadzki