O mnie

O mnie

Właściciel firmy

Szymon Stanisławiszyn - Psycholog Biznesu

,,Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać”.

– Andrzej Sapkowski

Początkowo moim priorytetem było wartościowe zarządzanie własnym budżetem domowym. Następnie obserwowałem i kontrolowałem wydatki u najbliższej rodziny i przyjaciół. Finalnie, ze zdobytym doświadczeniem i po przeanalizowaniu własnych błędów, na co dzień działam jako niezależny doradca finansowy. Z moich usług  może skorzystać zarówno małe przedsiębiorstwo, jak i osoby indywidualne.

Nie ważne, czy posiadasz budżet rodzinny, w którym musisz ograniczać wydatki, czy może jesteś singlem, który mimo dużych zarobków zostaje z pustymi kieszeniami na koniec miesiąca?

Jesteś właścicielem małej firmy i nie wiesz jak wygląda prawidłowa kontrola wydatków? Niezbędne są ci badania marketingowe Twojego produktu/ usługi.

Zgłoś się do mnie!

  Jeżeli utożsamiłeś się, chociaż z jedną sytuacją przeze mnie wymienioną lub masz podobny problem, to napisz do mnie, zadzwoń lub zostaw wiadomość, a ja jak najszybciej postaram się na nią odpowiedzieć.

Jestem niezależnym doradcą, niewspółpracującym z żadną firmą, dlatego moje opinie są subiektywne i dlatego każde zapytanie traktuję indywidualnie.

Jestem pewien, że razem zdziałamy więcej, a Ty nauczysz się, co to znaczy oszczędzanie. Dzięki mnie poznasz, jakie są na nie sposoby, które pozwolą Ci żyć oszczędnie, ale zadowalająco.