Oferta dla Firm

Oferta kompleksowych usług dla firm zawierająca m.in. badania marketingowe, przeprowadzenie ankiety wśród potencjalnych klientów, kosztorys projektu oraz wywiad behawioralny, daje pełną gwarancję dobrego prowadzenia biznesu. Satysfakcja zarówno klientów, jak i pracowników to pewny sukces działalności, który można osiągnąć decydując się na wybór poniższych usług.

Badania Marketingowe dla Produktu/Usługi

Dobry start firmy nie może obejść się bez badań marketingowych. Analiza rynku, cen konkurencji, a także opinii konsumentów, pozwala przygotować się na niespodziewane sytuacje. Można dokładnie poznać oczekiwania klientów i w związku z tym szczegółowo przygotować strategię kampanii reklamowej. Analiza rynkowa to także ankieta na rzecz klienta, której przeprowadzenie pozwala zebrać wartościowe informacje, takie jak stopień satysfakcji z określonych usług. Badania marketingowe to przeprowadzenie ankiety wśród potencjalnych klientów. Poznanie swoich odbiorców to pierwszy krok do sukcesu więc pomóż sobie i swojej firmie korzystając z usługi psychologa biznesu.

Podstawowy Kosztorys Projektu

Kolejnym krokiem podczas prowadzenia biznesu jest kosztorys projektu (wycena kosztów, potencjalne ryzyko). Wszyscy lubią zarabiać, ale nikt nie lubi planować wydatków. Pomoc w wycenie kosztów to idealne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli nie jesteśmy fanami papierkowej roboty. Kosztorys projektu powinien być szczegółowy oraz zawierać grupy i rodzaje wydatków. Nie można zapominać także, że istnieje ryzyko rynkowe i coś w każdej chwili może popsuć nasze plany finansowe. Właśnie dlatego szacowanie ryzyka rynkowego to zadanie dla psychologa biznesu.

Wprowadzenie Produktu na Rynek

Jak wprowadzić nowy produkt na rynek, aby wzbudził zainteresowanie, przyniósł zyski i generował niskie koszty? Podstawowym elementem, jeżeli chodzi o wprowadzanie nowego produktu na rynek, jest definicja potrzeb odbiorców. Marketing nastawiony na klienta, segmentację odbiorców, a także badanie konkurencji to przyszłość, jeżeli chodzi o nowe produkty na rynku. Badania rynkowe i marketingowe, kosztorys projektu oraz przemyślane i profesjonalne wprowadzenie produktu na rynek to trzy filary gwarancji udanego biznesu. Jednak firma to przede wszystkim ludzie i nie wolno zapominać o ich opiniach i potrzebach.

Wywiad Behawioralny

Satysfakcja pracownika to sukces firmy. Wywiad behawioralny opiera się na przewidywaniu przyszłych zachowań pracownika na podstawie sytuacji z przeszłości. Zachowania behawioralne w karierze potencjalnego pracownika firmy mogą wiele o nim powiedzieć. Analiza zachowań behawioralnych pozwala wyłonić najlepszych pracowników na dane stanowisko. Aby uniknąć potencjalnych problemów w Twojej firmie, warto zdecydować się na mój spersonalizowany audyt. W pracy wszystko zależy od ludzi. Jeżeli pomiędzy pracownikami występują jakieś nieporozumienia lub problemy ciężko o dobrą organizację pracy. Zadaniem psychologa biznesu zadbanie o dobrą atmosferę poprzez omówienie problemów w strukturach pracownik- kierownik, czy też kierownik dyrekcja.

Anonimowa Ankieta Pracownicza

Pracownicy mają wiele opinii, problemów i zażaleń, o których nie chcą mówić publicznie. Z pomocą przychodzi anonimowa ankieta, w której mogą wyrazić swoje zdanie. Anonimowa ankieta satysfakcji pracownika to idealne rozwiązanie, aby zidentyfikować ewentualne problemy w firmie. Badanie satysfakcji pracowników pomaga także w zaplanowaniu działań mających zwiększyć wydajność poszczególnych działów oraz minimalizację kosztów. Badanie satysfakcji pracownika które jest kolejnym kluczem do sukcesu Twojej firmy kompleksowo, przeprowadzi psycholog biznesu.

Zaopiekuj się swoją firmą. Poprzez dogłębne badania rynkowe, które pomogą Ci poznać konsumentów, jak i konkurencje. Kosztorys projektu oraz wiedza jak przewidzieć potencjalne ryzyko pozwala nie martwić się o jutro i zapewni Ci bezpieczną sytuację finansową. Dzięki skutecznemu wprowadzeniu produktu na rynek nie będziesz już więcej bał/bała się konkurencji. A także opinia i analiza zachowań pracowników. Bo w firmie najważniejsi są ludzie. To oni są podstawą, fundamentem i trzonem sukcesu. Pomoc psychologa biznesu zapewni Twoim pracownikom komfort, zadowolenie, motywację i satysfakcję w pracy.

Przeprowadzenie ankiety, analiza konsumencka i zaplanowanie strategii kampanii reklamowej

Badania w obszarze marketingu pozwali CI na zdobycie informacji o rynku, zachowaniach konsumentów, czy aktualnych trendach. Dzięki tej wiedzy możesz skutecznie zaplanować swoje działania marketingowe, stworzyć odpowiednią ofertę, dostosować ceny, jak i politykę marki. Razem opracujemy wyniki przeprowadzonych badań i na ich podstawie przygotujemy dalsze rekomendacje dla realizacji Twoich celów. Oferuję każdy rodzaj badań marketingowych: od typowych badań rynku i produktów do specjalistycznych badań skupiających się na budowaniu strategii marketingowej marki. Co istotne, decydując się na taką analizę w swojej działalności, nie należy ich mylić z badaniami i analizą rynku. Wnioski z badań marketingowych pomagają identyfikować rynkowe nisze, poznawać skuteczność wcześniejszych kampanii reklamowych czy preferencje zakupowe klientów. Zdobądź dane na potrzeby swojej firmy i w szybki oraz niedrogi sposób zoptymalizuj swoje działania.

Rozdysponowanie budżetu, oszacowanie ryzyka projektu

Sztuka dobrego rozdysponowania wydatków w danym zakresie wymaga wielu analiz oraz rozpatrzenia kilku możliwych sytuacji, które mogą nas spotkać w trakcie tworzenia danego projektu. Kosztorys umożliwia śledzenie na bieżąco danych etapów i powiązanych kosztów, dzięki czemu możemy spokojnie zaplanować swój budżet i wiemy, czego oczekiwać w przyszłości. W obliczu zmian kosztorys pomaga wyliczyć, jak wpłyną one na firmowe finanse oraz czas ich realizacji.

Jako psycholog biznesu podpowiem Ci także, jak skutecznie podejść i zorganizować owe wytyczne, abyś trzymał swój budżet pod kontrolą i był zawsze przygotowany na możliwe sytuacje związane z daną działalnością. Razem przygotujemy wytyczne, oraz analizę w kontekście ryzyka, jakie wiąże się z prowadzeniem danego projektu, a także znajdziemy rozwiązanie na wiele opcji, które mogą Cię czekać.

Wywiad środowiskowy, opracowanie procesów wdrożeniowych

Podczas wchodzenia na rynek z nowym produktem czy usługą, należy wcześniej odpowiednio się do tego przygotować, aby nasze działania przyniosły oczekiwane i efektywne rezultaty. Pomogę Ci przeprowadzić wywiad środowiskowy wśród Twojej grupy docelowej na rynku, aby określić, jakie skutki i przychody mogą nastąpić po wprowadzeniu Twojego projektu.
Analiza rynku, sprawdzenie jego potencjału i strategia rozwoju produktu – to kluczowe elementy składające się na minimalizację ryzyka, jakie istnieje przy wprowadzaniu nowego produktu/ usługi na rynek. Następnie obrana strategia sprzedaży pozwoli Ci na bieżącą kontrolę procesów sprzedaży czy zaplanowanie długofalowego planu działania. Pamiętaj jednak, że nie obejmuje ona wyłącznie przygotowania konkurencyjnej oferty, ale sprowadza się także do działań marketingowych czy obsługi klienta. Niezbędne jest także określenie kanałów dystrybucji, z których chcesz korzystać. Dlatego, w początkowym etapie wprowadzania nowego produktu czy nowej usługi na rynek polski, warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy osoby, która wesprze Cię na tej długiej ścieżce prowadzącej do osiągnięcia sukcesu.

Analiza ankiety pracowniczej, doradztwo w zakresie budowania relacji na różnych stanowiskach firmy

Coraz większa świadomość pracowników i pracodawców podstawowych zasad psychologii sprawia, że rekruterzy w większej skali przykładają wagę do oceniania tego, jak kompetencje miękkie wpływają na rozwój samego pracownika, jak i całej firmy.
Prowadząc swoją firmę, z pewnością nie raz zetknąłeś się z sytuacją, gdy to właśnie kompetencje miękkie mają znacząco większe znaczenie nad kompetencjami twardymi w decyzji o zatrudnieniu danego kandydata, czy w budowaniu mocnego i efektywnego zespołu.
Już sama ta świadomość informuje nas o tym, że fakt, iż nie radzimy sobie nie na danym stanowisku, nie znaczy, że jesteśmy słabi, tylko po prostu, powinniśmy znaleźć zajęcie, które jest dopasowane do naszych wewnętrznych predyspozycji. Jak zatem tego dokonać? Oferuję przeprowadzenie autorskich testów i analiz, które sprawdzą Ciebie i Twój zespół w kontekście kompetencji miękkich, jak i zdolności do nawiązywania i poszerzania relacji w pracy. Jako doświadczony psycholog biznesu, wiem jakie działania tworzą w firmie mocne i jasne relacje na różnych stanowiskach, a jednocześnie dają ludziom satysfakcję i pewność z wykonywanej pracy.
Dla osób, które mają problem z niektórymi umiejętnościami, lub po prostu chcą się ich nauczyć, przydatne będą szkolenia z kompetencji miękkich. Jeżeli więc czujesz, że w Twoim zespole jest coś nie tak, a pracownicy nie mogą się dogadać, takie rozwiązanie jest dla Ciebie! Efekty takiego szkolenia – choć nie są widoczne od razu – często pomagają w odniesieniu zawodowego sukcesu i rozwoju.
Kompetencje miękkie to nieodłączna część naszej osobowości, bo dzięki nim możemy dostać pracę, gdzie będziemy czuli się dobrze, a może nawet nasze zajęcie będzie naszą codzienną pasją, lecz przy pełnym zachowaniu work life balance.

,,Oszczędność napędza innowacyjność tak jak inne ograniczenia. Jedynym sposobem wydostania się z ciasnego pudełka jest wymyślenie sobie drogi na zewnątrz”.

Jeff Bezos