Certyfikaty

Jako zawodowy psycholog biznesu zajmuję się kwestiami zarówno ekonomicznymi, jak i również zarządzaniem firmą oraz zasobami ludzkimi. Planuję budżet firmy oraz doradzam w wykonaniu prawidłowego kosztorysu. W dodatku pokazuję, jak należy szukać oszczędności w strukturach pracowników przy jednoczesnym nietraceniu załogi, jakości obsługi oraz usług.

Dzięki pracy w różnych agencjach reklamowych i marketingowych doskonale wiem, co pozwala zaistnieć firmom w internecie. Planowanie budżetu małych i średnich firm to dla mnie przyjemność i okazja do potwierdzenia swojego profesjonalizmu.

Każdy zdobyty przeze mnie certyfikat i odbyte szkolenie, które można zobaczyć poniżej, potwierdzają fachową i rzetelną wiedzę. Od wielu lat skutecznie pomagam ludziom na wielu różnych płaszczyznach oszczędzania. Nie ma znaczenia czy jest to budżet domowy i związane z nim wydatki domowe, kwestia przemyślanego pod kątem finansowym wyboru produktów do domu, czy też budżet firmowy.

Mam świadomość, że zdobyte doświadczenie, na przestrzeni lat, może się zmieniać, dlatego też sukcesywnie staram się obserwować najnowsze trendy w branży i dynamicznie podążać za wymaganiami, jakie stawia nam codziennie życie.

Blog Firmowy- Od czego zacząć?
Budowanie strategii komunikacji w Social Media
Burza mózgów - praktyczny poradnik
Efektywne kampanie promocyjne na Facebooku i Instagramie
Google Analytics dla początkujących
Google Internetowe Rewolucje
Dobierać target
Jak rozwinąć biznes dzięki mediom społecznościowym?
Jak skutecznie pozycjonować strony www?
Konfiguracja konta Google Ads z omówieniem
Lider wrażliwy i empatyczny
Odwaga bycia sobą
Podstawy google Analitsc bez tajemnic
Skuteczne metody pozyskiwania klientów w sieci
Google Ads- poziom zaawansowany
Kurs SEO- poziom zaawansowany
Strategia Employer Brandingowa w firmie
Promocja Firm w Internecie
Whitepress Certyfikat

„Podejmij już teraz decyzję, by odnieść sukces. Większość ludzi nigdy nie decyduje, by być bogatym i to właśnie dlatego przechodzą oni na emeryturę jako biedni.”

Brian Tracy