Współpraca

Współpraca Biznesowa

Podejmując współpracę biznesową, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jak długo będzie ona trwała, ile wysiłku trzeba będzie w nią włożyć, ani jaki finalny koszt wyniesie zaplanowane przedsięwzięcie. Cel natomiast jest zawsze jeden, a jest nim obustronny sukces. Razem musimy przeanalizować realne cele, ustalić wstępny budżet i czas, w jakim powinniśmy się zmieścić. Nie bój się podjąć ryzyka i skontaktuj się ze mną już dzisiaj, a stworzymy razem lepsze jutro dla Twojego biznesu

Oferty Współpracy dla Firm

Zaczynając współpracę z psychologiem biznesu, należy zadać sobie pytanie, co Twoja firma może zyskać dzięki takiej konsultacji? Jeżeli chcesz zrobić ciekawy wywiad, polecić mi jakiś produkt do oceny, czy usługę, o której napiszę na swoim blogu, jestem otwarty na propozycje. Preferuje raczej długotrwałe współprace, gdzie racjonalnie będziemy mogli zmierzyć efekty naszej pracy, chyba że projekt jest specyficzny i wymaga krótkiej, a także szybkiej analizy. Przed podjęciem wspólnej współpracy bardzo ważne jest, żeby nakreślić przewidywany czas i budżet, jakim będziemy dysponować.

Oferta Współpracy Biznesowej

Dla osób indywidualnych lub jednoosobowych firm przygotowałem ofertę współpracy biznesowej. Możemy zacząć od spotkania przy kawie, rozmowy oraz przedyskutowania, co chcemy wspólnie osiągnąć, w jakim czasie i czy realnie jesteśmy w stanie uczestniczyć we wspólnym projekcie. Jestem otwarty, szczególnie na początku na usługę barterową, żeby w przyszłości rozwinąć naszą współpracę na wyższy szczebel, który zadowoli obie strony. Zapraszam do kontaktu już dzisiaj!

„Konkurują ludzie mali. Współpracują duzi. Pomagają wielcy. ”

-Autor nieznany