Dresska- wywiad z Pauliną Kanią

Ten artykuł przeczytasz w: 4 minuty

Pierwszym wywiadem, jaki się ukazał na stronie, jest rozmowa z Pauliną Kanią właścicielką sklepu internetowego Dresska. Na jej stronie można znaleźć najwyższej jakości odzież damską od polskich producentów. Zapraszam do przeczytania historii współpracy z Pauliną.

Jak zaczęła się Twoja przygoda  z Oszczędzaj z Głową? 

Poznałam Szymona w momencie, gdy poszukiwałam firmy, która pomogłaby mi stworzyć moją stronę internetową oraz ją wypromować. Zwróciłam się do jednej z agencji, w której pracował Szymon, jednak nie udało mi się z firmą nawiązać dłuższej relacji. Później Szymon zakończył współpracę z tą agencją i po pewnym czasie skontaktował się ze mną. Z racji tego, że bardzo dobrze się z nim dogadywałam, postanowiłam, że będziemy kontynuować tę współpracę. Trwa ona do dziś.

Psycholog Biznesu i jego klient

Jak wyglądała współpraca od początku z Szymonem ? 

Współpraca z Szymonem od początku układała się dobrze. Szymon jest bardzo otwarty i komunikatywny, a ja takie cechy bardzo cenię u ludzi. Ma dużo pomysłów i często wychodzi z inicjatywą, dlatego też współpraca tutaj przebiegała bardzo sprawnie. Szymon motywuje mnie często do działania i dzięki niemu tworzę coraz to nowsze i ciekawsze treści na stronę, a także staję się rozpoznawalna.

Skąd pomysł na złożenie sklepu internetowego z odzieżą damską?

Pomysł na założenie firmy zaczął się od tego, że moja ciocia jest krawcową i szyje świetne rzeczy. Uszyła mi kilka bardzo fajnych ciuchów, które ja zaprojektowałam, a ona wykonała. Uznałyśmy, że skoro tak dobrze nam to wychodzi, to zaczniemy sprzedawać te produkty. Zaczęłam więc szukać możliwości, jakie mamy- to znaczy poszukiwać szwalni i projektantów odzieży itd. W międzyczasie okazało się jednak, że na polskim rynku mamy tak wielu producentów odzieży, że nie widziałam potrzeby szycia czegoś nowego. Moją ideą była sprzedaż produktów ponadczasowych o prostych krojach, a producentów takich produktów na rynku jest bardzo wielu. Postanowiłam więc skorzystać z gotowych rozwiązań od polskich producentów i u nich zaopatrywać mój sklep.

Na jakim etapie jest teraz Dresska? 

Dresska jest teraz na etapie rozwijania się. Cały czas szukam nowych producentów, aby zaproponować moim klientkom różne produkty dostosowane do ich potrzeb. Na stronie regularnie pojawiają się nowe treści- tworzę porady modowe, gdzie proponuje gotowe stylizacje. Doskonale wiem, jak to jest gdy nie masz pomysłu, w co się ubrać. Staram się również działać w social mediach tak, żeby zaprezentować klientkom nasze produkty, a także pokazać jak można je ciekawie i w prosty sposób wystylizować.

Co najlepiej się sprzedaje w sklepie internetowym Dresska?

Jeśli chodzi o najlepszą sprzedaż, to zdecydowanie nasze klientki stawiają na sukienki i eleganckie koszule. Nasz sklep oferuje odzież dla kobiet, które cenią sobie elegancję i wygodę. Staramy się zaprezentować stylizacje, które można ubrać zarówno na co dzień, jak i do pracy np. w biurze. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno dużym powodzeniem cieszą się też sukienki, które dają możliwość regulacji i dopasowania do różnych typów sylwetki tak, aby czuć się wygodnie i kobieco.

Jakie kolekcje planujesz wprowadzić w najbliższym czasie do Twojego sklepu?

W najbliższym czasie na pewno postawię na odzież, która sprawdzi się na wszelkie uroczystości rodzinne- będzie to związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wtedy jest duże zapotrzebowanie na eleganckie sukienki i koszule, ale również grubsze swetry, gdyż wiadomo, że w zimie trzeba się nieco cieplej ubrać.

Jakie plany rozbudowy sklepu internetowego Dresska?

Jeśli chodzi o rozbudowę sklepu, mam plany zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe. W moich planach długoterminowych jest wdrożenie odzieży dla mężczyzn i dzieci. Natomiast jeśli mówimy o planach krótkoterminowych, to na pewno chciałabym rozbudować naszą kolekcję o modele nowych producentów, a także wprowadzić odzież plus size, także w tym aspekcie poszukujemy teraz producentów.